• Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide

درباره ما

پست الکترونیکی پرینت PDF

آلتین کار یکی از معدود سازندگان موفق ماشینهای بسته بندی فرم، فیل، سیل با رزومه کاری مناسب و تنها ارائه کننده این ماشین آلات در استانداردهای بهداشتی بالا و اتوماسیون پیشرفته در ایران میباشد.

بسته بندی مواد غذایی به روش فرم، فیل، سیل مناسب ترین و کم هزینه ترین روش برای بسته بندی مواد غذایی مانند: مربا عسل مواد لبنی و دسر و شکلات است که همانطور که از نام آن مشخص است سه عمل اصلی فرآیند بسته بندی شامل: ساخت ظرف (فرمینگ)، پر کردن ظرف (فیلینگ) و دربندی (سیلینگ) بسته به صورت تمام اتوماتیک و به هم پیوسته در یک ماشین انجام میگیرد.

عدم دخالت عامل انسانی و پیوسته بودن فرآیند بسته بندی در این روش موجب کاهش هزینه و افزایش سرعت تولید گشته و بدلیل ساخت ظرف در دمای حدود 200-160 درجه ظروف ساخته شده تا حد زیادی از آلودگی عاری میگردند که در نتیجه محصول تولیدی با حداقل آلودگی و حداکثر ماندگاری عرضه میگردد.

 

 
شركت آلتين پاك ماشين تبريز با نام تجاري آلتين كار موفق ترين سازنده دستگاههاي پيشرفته فرم فيل سيل در ايران است. بسته بندي فرم فيل سيل قابليت ارائه محصولات غذايي شما را در شكيل ترين حالت، با ماندگاري مناسب و با صرف كمترين هزينه برايتان مهيا مي سازد.

براي دريافت كاتالوگ شركت اينجا كليك كنيد.

آماربازدید


بازدیدهای امروز:6
بازدیدهای دیروز:19
بازدیدهای این ماه:312
مجموع بازدیدها:46713
حداکثر بازدیدهای ماهانه:7719
صفحاتی که این ماه بازدید شده:3345

تماس با ما

آدرس: ايران، تبريز، بلوار صنعت، شهرك فناوري خودرو، خيابان سوم، پلاك 153

تلفن: 04134482357

ايميل مديريت سايت :info@altin-pack.com

ایمیل مديريت فروش : sales@altin-pack.com

خبر نامه